درباره ما

معرفی شرکت سپهر چرم خاورمیانه

آقای علیرضا ملک پوری مدیر عامل شرکت سپهر چرم خاورمیانه علاوه بر مدیریت شرکت های زیر شاخه، همواره به عنوان فردی فعال در زمینه تولید، تجارت و بازرگانی شناخته شده اند. بررسی صنعت، صنعتگران و حمایت از این گروه همواره یکی از بزرگترین علاقه مندی های ایشان بوده است به طوری که تا کنون فعالیت های بیشماری در این زمینه انجام داده اند. برای مثال به عنوان اولین رئیس کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی البرز پس از تاسیس، هم اکنون رئیس کمیسیون بازرگانی و عضو هیأت نمایندگان این اتاق هستند.

خط مشی مدیریت سپهر چرم

به لطف خدا ما توانسته ایم سیزده سال را با افتخار در کنار همکاران متخصص و مشتریان عزیز بگذرانیم. در این مسیر احترام به مشتریان و جلب رضایت آن ها یکی از اهداف بزرگ ما است که ما با تولید محصولات با کیفیت بالا و تنوع در تولیدات در رسیدن به این هدف تلاش می کنیم. ما با کمک خدا و با ایجاد طرح توسعه شرکت سپهر چرم، قصد داریم تا فعالیت های خود را در بازارهای داخلی و بین المللی گسترش داده و با ارائه فرصت های شغلی در توسعه صنعت و تولید ملی نقش مهمی داشته باشیم. شرکت سپهر چرم خاورمیانه تولید کننده انواع چرم مصنوعی ، به منظور تداوم فعاليت هاي كمي و كيفي و استفاده بهينه از امكانات و منابع خود و كسب رضايت مشتريان جهت گیری های استراتژیک خود را حول محورهای زیر متمرکز نموده است:

  • درك و شناسايي خواسته هاي مشتريان خود, الزامات قانوني, ايمني و تلاش براي برآورده كردن آن ها
  • اعتقاد به نیروی انسانی و مشارکت این نیرو به عنوان اصلی ترین سرمایه سازمان و تلاش در جهت حفظ کرامت این سرمایه و افزايش بهره وري و ارتقاء سطح دانش كاركنان، ترويج كار گروهي و افزایش خلاقیت و نوآوری از طریق آموزش مستمر
  • بهبود مستمر از طریق اجرای سیستم مدیریت کیفیت
  • ارتقا و توسعه همه جانبه سازمان و افزايش توان رقابتي با افزايش ميزان فروش محصولات
  • کاهش ضایعات به منظور استفاده بهینه از منابع

مدیریت شرکت سپهر چرم خاورمیانه با مشاركت كليه كاركنان موظف به اجرا و نهادينه كردن خط مشي فوق در سازمان بوده و در جهت نيل به اهداف نظام مديريت كيفيت ISO9001:2008 و الزامات مشتري، این خط مشی را سر لوحه امور خود قرار مي دهد.

فناوری محیط زیست

شرکت سپهر چرم خاورمیانه حفظ و توسعه پایدار محیط زیست را در سرلوحه فرآیند تولید خود قرار داده و در این زمینه گام های موثری برداشته است. رسالت این شرکت، تولید چرم مصنوعی با کیفیت مانند چرم مصنوعی اداری ، چرم مصنوعی پوشاک ، چرم مصنوعی مبلمان ، چرم مصنوعی کیف ، چرم مصنوعی کفش ، چرم مصنوعی خودرو و… با در نظر گرفتن عوامل حفاظتی محیط زیست است. به همین دلیل با استاندارد سازي و مدرن سازي تجهيزات و اصلاح فرايندها، به عنوان يك كارخانه مدرن و حامی محیط زیست شناخته می شود و کلیه فعالیت ها و فرآیندهای تولید شرکت سازگار با محیط زیست است. از زمان تاسيس كارخانه تا كنون اين صنعت جز يكي از صنايع دوستدار محيط زيست بوده و براي دستيابي به اين منظور يا حفظ محيط زيست پايدار اين شركت همواره از راهكارهاي زيست محيطي زير استفاده كرده است.

چرم مصنوعی
سپهر چرم خاورمیانه