[تعداد: 5    میانگین: 4.2/5]

آشنایی با ما

سپهر چرم خاورمیانه تولید کننده و صادر کننده انواع محصولات چرم مصنوعی در کشور است، که با بیش از دو دهه سابقه درخشان در صنعت چرم و با بکارگیری منابع انسانی متخصص و توانمند و ماشین آلات و تجهیزات مدرن در تولید انواع چرم مصنوعی، توانسته است درگروه برترین های صنعت چرم مصنوعی کشور جای گیرد.

به منظور تداوم فعالیت های کمی و کیفی ، استفاده بهینه از امکانات و منابع خود و کسب رضایت مشتریان جهت گیری‏های استراتژیک خود را ارتقای کیفیت سازمان قرار داده و با مشارکت کلیه کارکنان، برای تحقق این امر تلاش می کند.

سپهر چرم دو سال بعد از شروع به کار یعنی از سال  1385 وارد بازارهای بین المللی شده و تجارت بین الملل با حجم سفارشات متعدد و سفارش محصول با توجه به نیاز مشتری را انجام می دهد.

شرکت سپهر چرم بخش تجارت بین المللی خود را با تیمی از متخصصان تجاری و بازاریابی راه اندازی نمود. و در حال حاضر، خدمات فروش و پس از فروش را بعد از اولین تماس مشتری با بخش سفارشات و تحویل کالا، همراه با بیمه های مورد نظر مشتری را فراهم نموده است.

نیازها و خواسته های مشتریان نقش مهمی در توسعه محصولات سپهر چرم دارند. مرکز خدمات مشتری سپهرچرم، سالانه از مشتریان خود نظرسنجی نموده و مطابق با نیاز بازار به توسعه محصول می پردازد.

برای نمونه تولید محصولات با کیفیت مختلف و طیف گسترده ای از رنگ ها، با توجه به بازخورد مشتریان سالانه اصلاح می گردد.

بازخورد مشتریان وفادارمان امکان تولید محصول با کیفیت بالاتر را برای سپهرچرم فراهم ساخته ، به همین دلیل سعی داریم ارتباطی مستحکم و سازنده با مشتریان خود برقرار سازیم.

تولیدات و خدمات ما

سپهر چرم انواع  چرم مصنوعی مناسب برای مبلمان خانگی و اداری، دکوراسیون داخلی، کیف، کفش و روکش صندلی خودرویی را تولید می‏کند. محصولات ما سلایق تمامی گروه های اجتماعی را پوشش می دهد؛  و برای هر سن، شغل و قومیتی مناسب است. چرم مصنوعی ما ساده، و در عین حال جهانی است، به طوری که مردم می‏توانند آزادانه در سبک منحصر به فرد خود از آنها استفاده کنند. این مفهوم منحصر به فرد، مجموعه ما را از شرکت های تولیدکننده چرم مصنوعی که تنها هدفشان پیگیری روند تولید چرم است، مجزا می‏کند.

محصولات تولیدی ما شامل :

چرم مصنوعی برای مبلمان خانگی و ادرای ، کیف،  کفش، اتومبیل و ورقه‏های پی وی سی (رومیزی، کفپوش، کاغذ دیواری، کفی اتومبیل، پرده و …) می‏باشد.

ما قدم را فراتر نهاده‏ایم و با بهره گیری از دانش روز، چرمی را ساخته‏ایم که متناسب با شرایط اقلیمی بازار هدف می‏باشد.

 

EnglishTurkeyRussiaIran