[تعداد: 14   میانگین:  3.3/5]

درباره ما
درباره مدیر سپهر چرم خاورمیانه

آقای علیرضا ملک پوری مدیر عامل شرکت سپهرچرم خاورمیانه علاوه برمدیریت شرکت های زیر شاخه، همواره به عنوان فردی فعال در زمینه تولید، تجارت وبازرگانی شناخته شده اند. بررسی صنعت، صنعتگران و حمایت از این گروه همواره یکی از بزرگترین علاقه مندی های ایشان بوده است به طوری که تا کنون فعالیت های بیشماری در این زمینه انجام داده اند. برای مثال به عنوان اولین رئیس کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی البرز پس از تاسیس، هم اکنون رئیس کمیسیون بازرگانی و عضو هیأت نمایندگان این اتاق هستند.

خط مشی مدیریت سپهر
به لطف خدا ما توانسته ایم سیزده سال را با افتخار در کنار همکاران متخصص و مشتریان عزیز بگذرانیم.

در این مسیر احترام به مشتریان و جلب رضایت آنها یکی از اهداف بزرگ ما است که ما با تولید محصولات با کیفیت بالا و تنوع در تولیدات در رسیدن به این هدف تلاش می کنیم. ما با کمک خدا و با ایجاد طرح توسعه شرکت سپهر چرم، قصد داریم تا فعالیت های خود را در بازارهای داخلی و بین المللی گسترش داده و با ارائه فرصت های شغلی در توسعه صنعت و تولید ملی نقش مهمی داشته باشیم. شرکت سپهرچرم خاورمیانه تولید کننده انواع چرم های مصنوعی، به منظور تداوم فعاليتهاي كمي و كيفي و استفاده بهينه از امكانات و منابع خود و كسب رضايت مشتريان جهت گیری های استراتژیک خود را حول محورهای زیر متمرکز نموده است:

درك و شناسايي خواسته هاي مشتريان خود, الزامات قانوني, ايمني و تلاش براي برآورده كردن آنها
اعتقاد به نیروی انسانی و مشارکت این نیرو به عنوان اصلی ترین سرمایه سازمان و تلاش در جهت حفظ کرامت این سرمایه وافزايش بهره وري وارتقاء سطح دانش كاركنان، ترويج كار گروهي و افزایش خلاقیت و نوآوری از طریق آموزش مستمر.
بهبود مستمر از طریق اجرای سیستم مدیریت کیفیت
ارتقا و توسعه همه جانبه سازمان و افزايش توان رقابتي با افزايش ميزان فروش محصولات
کاهش ضایعات به منظور استفاده بهینه از منابع

مدیریت شرکت سپهر چرم خاورمیانه با مشاركت كليه كاركنان موظف به اجرا و نهادينه كردن خط مشي فوق در سازمان بوده و در جهت نيل به اهداف نظام مديريت كيفيت ISO9001:2008 و الزامات مشتري، این خط مشی را سر لوحه امور خود قرار ميدهد.

فناوری محیط زیست

شرکت سپهر چرم خاورمیانه حفظ و توسعه پایدار محیط زیست را در سرلوحه فرآیند تولید خود قرار داده و در این زمینه گام های موثری برداشته است.

رسالت این شرکت تولید چرم مصنوعی با کیفیت با در نظر گرفتن عوامل حفاظتی محیط زیست است.

به همین دلیل با استاندارد سازي و مدرن سازي تجهيزات و اصلاح فرايندها، به عنوان يك كارخانه مدرن و حامی محیط زیست شناخته می شود و کلیه فعالیت ها و فرآیندهای تولید شرکت سازگار با محیط زیست است.

از زمان تاسيس كارخانه تا كنون اين صنعت جز يكي از صنايع دوستدار محيط زيست بوده و براي دستيابي به اين منظور يا حفظ محيط زيست پايدار اين شركت همواره از راهكارهاي زيست محيطي زير استفاده كرده است.

حداكثر تلاش براي جلوگيري از اثرات زيست محيطي مخرب، به كارگيري تجهيزات، ماشين آلات و تكنولوژي جديد، اجراي يك مديريت زيست محيطي متعهد

نظارت، مستندسازي و ارائه گزارش زيست محيطي به صورت پيوسته برطبق قوانين ملي و محلي و انطباق آنها با استانداردهاي بين المللي و ادارات تابعه

بررسي طرح ها و برنامه ها به صورت منظم به منظور دستيابي محيط زيست پايدار

تعهد مديريت و تمام كاركنان اين مجموعه به سياست هاي زيست محيطي

سپهر در نمایشگاه ها

سپهر چرم محصولات، خدمات، و فن آوری های خود را در نمایشگاه های زیر ارائه داده است:

هافکس 2006-2007-2009-2010-2011-2012-2013-2014
مدکس 2006-2007-2011-2012
صادرات ایران2013
نمایشگاه باکو2009-2010
نمایشگاه ارمنستان2009
نمایشگاه گرجستان2009
نمایشگاه مشهد2008
نمایشگاه سیتکس 2005
نمایشگاه تخصصی و بین المللی ماشین آلات و منسوجات محصولات، چرم و صنایع وابسته 2014
آی فکس 2012
2009 شرکت در نمایشگاه و کنفرانس ملی پارس رستاک
نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و منسوجات خانگی، و چرم
نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، صنایع و محصولات چرم تبریز 2005

عضویت در تشکل ها ، اتحادیه ها و انجمن

دبیر و عضو هیئت مدیره اتحادیه تولیدکنندگان وصادرکنندگان چرم مصنوعی ایران
عضو اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان مبلمان ایران
عضو انجمن صنایع همگن پلاستیک
عضو انجمن صنایع همگن نساجی استان البرز
عضو اتاق بازرگانی تهران،اتاق بازرگانی البرز ، ایران و چین ، ایران و روسیه ، ایران و امارات ، ایران و ایتالیا ، ایران و هند ، ایران و ارمنستان ، ایران و آفریقا ، ایران و عراق ، ایران و آلمان ، ایران و ترکیه
این شرکت همچنین در زمینه صادرات نیز نقش فعالی ایفا می کند و توانسته تا کنون حجم زیادی از صادرات خود را به کشورهای CIS ، عراق و افغانستان اختصاص دهد .
عضویت حقوقی انجمن مدیریت سبز ایران
توسعه محصول براساس بازخورد مشتری

نیازها و نظرات مشتریان نقش مهمی در توسعه محصولات سپهر دارد. بخش خدمات مشتری سپهرسالانه حدود 7000نظر از مشتریان خود دریافت می کند. برای مثال تولید محصولات چرمی لباسی با جنس نرم تر و در طیف گسترده ای از رنگ، با توجه به بازخورد مشتریان ، سالانه اصلاح میشود. دقیقا این بازخورد مشتری است که امکان تولید محصول با کیفیت بالاتر را برای سپهر فراهم می سازد.

تنوع محصولات تولیدی و کیفیت : چرم مصنوعی در صنایع خودروسازی ، مبلمان اداری و صندلی ، کیف و کفش ، کاپشن و کمربند ، جلد دفتر و سررسید، کفپوش و …کاربرد دارد.

درشرکت سپهر چرم خاورمیانه بازرسی مواد اولیه و بازرسی در حین و پایان تولید براساس استانداردها و الزامات خاص مشتری مورد بررسی دقیق قرار میگیرد تا درنهایت رضایت مشتری که یکی از اهداف کلان این سازمان میباشد ، جلب گردد .

تولیدات و خدمات ما

سپهر چرم انواع  چرم مصنوعی مناسب برای مبلمان خانگی و اداری، دکوراسیون داخلی، کیف، کفش و روکش صندلی خودرویی را تولید می‏کند. محصولات ما سلایق تمامی گروه های اجتماعی را پوشش می دهد؛  و برای هر سن، شغل و قومیتی مناسب است. چرم مصنوعی ما ساده، و در عین حال جهانی است، به طوری که مردم می‏توانند آزادانه در سبک منحصر به فرد خود از آنها استفاده کنند. این مفهوم منحصر به فرد، مجموعه ما را از شرکت های تولیدکننده چرم مصنوعی که تنها هدفشان پیگیری روند تولید چرم است، مجزا می‏کند.

محصولات تولیدی ما شامل :

چرم مصنوعی برای مبلمان خانگی و ادرای ، کیف،  کفش، اتومبیل و ورقه‏های پی وی سی (رومیزی، کفپوش، کاغذ دیواری، کفی اتومبیل، پرده و …) می‏باشد.

ما قدم را فراتر نهاده‏ایم و با بهره گیری از دانش روز، چرمی را ساخته‏ایم که متناسب با شرایط اقلیمی بازار هدف می‏باشد.

EnglishTurkeyRussiaIran